"תמיד שווה לתת מקום לניסיון"

for facebook7

ראיון עם נציגת חברת "דמדיקו", ארגון שמגייס עובדים מבוגרים דרך פורטל התעסוקה "דרוש ניסיון" לאורך זמן.

"תמיד שווה לתת מקום לניסיון" כך אומרת שרי רפאלי,  מנהלת המשרד  בחברת טכנולוגיות רפואיות.

"דימדיקו היא לקוחה ותיקה שלנו", מספרת מירי שוורצברד, רכזת השמה בדרוש ניסיון, "דימדיקו חוזרת ופונה אלינו לאורך תקופה. לאחרונה נקלטו בחברה עוד שני עובדים חדשים מטעם דרוש ניסיון".

רפאלי, אשת הקשר מטעם דימדיקו מציינת ש "צוות העובדים בדרוש ניסיון, הוא מאד איכותי ומקצועי, כיף לדבר איתם, ולכן אני פונה אליהם".

"בחברה שלנו יש כעשרים עובדים, רובם מבוגרים. הם גמישים בשעות, מוסר העבודה שלהם גבוה והם בעלי כישורים נוספים רבים", היא מוסיפה. ועוד יתרון, אומרת שרי, "'הם כבר היו שם'. הנה למשל, אחד העובדים אמר לי: 'אני כבר ניהלתי, מספיק לי. אני לא רוצה יותר לנהל, עכשיו את בשבילי המנהל". כלומר, אין להם שאיפות קרייריסטיות וזה עושה את העבודה נינוחה יותר".

"נכון שלא כל עבודה מתאימה כאן, אבל זה גם מאד אישי. יש מבוגרים בני 70 שיכולים לעשות הרבה ויש שלא, תלוי בתפקיד. החכמה היא לדעת להתאים את סוג העבודה.

לי יש סבלנות. עובד שמחזיר לי יחס ונכונות, כדאי לי להשקיע בו, לקלוט אותו קצת אחרת. אני גדלתי עם הורים מאד מבוגרים וגם אחי מבוגרים, ולכן הגיל אצלי הוא לא "אישיו". זו הסביבה בה צמחתי. אפשר ליהנות עם עובד בן שישים, כמו עם עובד בן 30. העובדים משמשים בחלקם כנציגי מכירות, חלקם בבק אופיס וחלקם בשירות לקוחות".

"נכון", אומרת שרי, "שלא כל מי שהתקבל, צלח, אבל למרות הכל , אנחנו חוזרים ופונים לדרוש ניסיון, כי השירות שלהם מצוין, ומה שלא צלח בעבר, לא אומר כלום לגבי אחרים בעתיד."

ראיון מאת: ריקה שפרינצק

 

לפתיחת משרה באתר, מוזמנים ללחוץ על הקישור לאזור המעסיקים