עידכונים לקראת יריד התעסוקה

megaphone-01

עשרות מעסיקים, מאוד משרות, אלפי אזרחים ותיקים והרבה הרבה עניין, מידע והזדמנויות!

יריד התעסוקה לעובדים מבוגרים המתקיים ב13 בנובמבר יציע כמה זירות פעילות:

תעסוקה – עשרות חברות מהגדולות והמובילות במשק הישראלי, וכן חברות בינוניות וקטנות, יציעו למבקרי היריד משרות במגוון גדול של תחומים ובפריסה ארצית רחבה. המשרות כולן מיועדות לאוכלוסיית מבקרי היריד כלומר, לבני ובנות 60+. המשרות עצמן יפורסמו על גבי דוכני המעסיקים הרלוונטים, על גבי לוחות המודעות וכן בחוברת שתחולק ביריד ותפרט לגבי המשרות המוצעות. בנוסף לדוכני המעסיקים, יפעל מתחם גיוס מתנדבים שבו עמותות שונות יוכלו לחשוף את הפעילות שלהן בפני קהל היריד וכן יציעו להצטרף לפעילות התנדבותית.

מידע – במהלך היריד ייערכו הרצאות בנושאים מגוונים הקשורים לחזרה לשוק העבודה בגיל מבוגר, תעסוקת מבוגרים, ועוד. ביריד ירצו שורה של בעלי תפקידים בכירים מעולם הגיוס ומשאבי האנוש. במקביל יוצבו במתחם היריד עמדות מידע של גופים שמציעים עזרה וסיוע עם מיצוי זכויות ומידע בנוגע לשירותים לאזרחים ותיקים.

כלים – לאורך כל שעות היריד יפעלו עמדות ייעוץ אישיות שבהן יוכלו מבקרי היריד לקבל הדרכה אישית על אופני חיפוש עבודה באינטרנט, במיוחד על פורטל "דרוש ניסיון", סיוע בכתיבה והכנה של קורות חיים, ייעוץ תעסוקתי אישי ועוד. במקום יוצבו מדפסות לשימוש מבקרי היריד לצורך הפקת קורות חיים.

הכניסה חינם

ניתן להירשם כאן ולקבל עדכונים בדוא"ל.

ביריד תעסוקה הקודם של "דרוש ניסיון" ביקרו למעלה מ6000 אזרחים ותיקים.

מחכים לראותכם!

יום ב' 13 בנובמבר 2017, ביתן 11 גני התערוכה תל אביב. 09:00-17:00