היו שותפים למיזם

פרויקט "דרוש ניסיון" הוא פרויקט צעיר ששואף לגדול ולהתפתח כל הזמן. אנו מבינים כי בכדי לקדם את נושא תעסוקת האזרחים הוותיקים וכדי לחולל שינוי בתרבות הארגונית הרווחת במשק היום, המקשה על אזרחים וותיקים להשתלב בארגונים, אנו חייבים להיות קשובים בעת ובעונה אחת לצרכיהם של מחפשי העבודה ולצרכיהם של המעסיקים על מנת לשלב באופן הטוב והיעיל ביותר את האוכלוסיה הוותיקה בשוק העבודה הישראלי.

במקביל לעבודת ההשמה היומיומית שבה עוסק הפרויקט, אנו גם עסוקים בהקמת פלטפורמות ומסגרות של דיונים בהם אנו שואפים ליצור תנועה דו סיטרית של אינפורמציה וידע שבעזרתם נוכל לשכלל ולייעל את עבודתנו ובכך לייעל ולשפר את עבודתם של הארגונים המגייסים עובדים דרכינו.

בראש וראשונה אנו מקיימים קשר שוטף עם מעסיקים ומשתדלים לתת הכוונה בתהליך גיוס העובד, החל מפרסום המשרה אצלנו (איפיון הדרישות והגמשת היקף המשרה במקרה הצורך, לדוגמה) דרך ראיונות העבודה, הקליטה ועד להשתלבות העובד בארגון. מסגרת נוספת שבה אנו פועלים מול מעסיקים היא כנסי המעסיקים שאותם אנחנו מארגנים, בהם משתתפים ארגונים רבים ומתנהל פאנל מעניין עם אנשי מקצוע. ארועים כאלה מהווים בסיס לצמיחה עתידית של עבודה משותפת היות והם פותחים בפנינו גם קשרים עם ארגונים נוספים שרוצים להעסיק אזרחים וותיקים.

 

מעבר לכך, אנחנו שמחים על כל יוזמה לשיתופי פעולה נוספים. עריכת סדנאות, קיום ימי עיון, כתיבת מאמרים רלוונטים לשתף בפורטל ועד כהנה וכהנה. חוץ מהפעלת פורטל התעסוקה "דרוש ניסיון" מפעילה עמותת "והדרת" ערוצי פעילות נוספים על מנת לקדם את מעמד האזרח הוותיק. אתם מוזמנים להיכנס לאתר העמותה ולהתרשם מעבודתנו שם:

Vehadarta.org.il

נשמח להיות בקשר!

צוות  "דרוש ניסיון"