איך להשתמש באתר

השימוש באתר הוא קל ונוח. ראשית, יש להירשם באתר "דרוש ניסיון". לאחר שנרשמתם לאתר (אנו ממליצים לעדכן את הפרטים בפירוט ככל הניתן על מנת לייעל את התהליך), יש לעדכן קובץ מעודכן של קורות חיים. קורות חיים הם הכרחיים עבור הגשת המועמדויות למשרות השונות. במידה והנכם זקוקים לסיוע בכתיבה או עריכה של קובץ כזה, אתם מוזמנים ללחוץ כאן ונציג/ה "דרוש ניסיון" יחזרו אליכם בהקדם.

בשלב הזה, כשפרטיכם וקורות החיים שלכם כבר מעודכנים במערכת, אתם רשאים לגלוש ברשימת המשרות ולהגיש מועמדות למשרת הרלוונטיות לכם. יש לקרוא היטב את פרטי המשרה, דרישותיה ותנאיה, ולוודא שאתם אכן עונים על הדרישות ושהמשרה רלוונטית לצרכיכם. הגשת המועמדות נעשית על ידי לחיצה על כפתור "הגשת מועמדות" שנמצא בתחתית כל עמוד משרה.

לאחר הגשת המועמדות למשרה, קורות החיים שלכם מצטרפים אוטומטית להודעה שמתקבלת אצלנו במערכת (במידה וישנם כמה קבצים של קורות חיים, יש ברשותכם אפשרות לבחור בקובץ הרלוונטי ביותר למשרה). כעת, רכז/ת השמה מטעם "דרוש ניסיון" יעברו על קורות החיים ויבדקו כי קיימת התאמה בין דרישות המעסיק/ה ובין הפרטים המצוינים בהם. במידה ועולות שאלות, רכז/ת ההשמה ת/יצור איתכם קשר על מנת לברר את העניין ולוודא כי אכן ישנה התאמה. לאחר מכן, ת/יעביר הרכז/ת את קורות החיים למעסיק/ה. משלב זה, המעסיק/ה אמור/ה ליצור עמכם קשר כדי לערוך ראיון טלפוני לפני זימון לראיון מקצועי.